Spinki do mankietów prezent na Boże Narodzenie

Spinki do mankietów prezent na Boże Narodzenie

Jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent na przyjęcie wigilijne, możesz pomyśleć o spinkach do mankietów na prezent świąteczny. Te rodowane kwadratowe spinki do mankietów są wycięte z litego orzecha włoskiego o grubości 5 mm i zapakowane są w stylowe czarne pudełko prezentacyjne. Ponadto mają spersonalizowaną wiadomość.

Spersonalizowane spinki do mankietów
Jeśli szukasz idealnego prezentu dla mężczyzny w swoim życiu, spersonalizowane spinki do mankietów są idealnym wyborem. Dodają stylowego akcentu do każdego męskiego stroju. Do wyboru jest wiele różnych rodzajów spersonalizowanych spinek do mankietów. Na tych spinkach do mankietów można wygrawerować imię i nazwisko odbiorcy, datę lub specjalną wiadomość. Każda para jest pięknie zapakowana w pudełko upominkowe, aby zapewnić jej stylową prezentację.

Jeśli chodzi o kupowanie spersonalizowanych spinek do mankietów dla mężczyzn, możesz wybierać spośród stylów ze srebra próby 925, brązu, a nawet monogramów. Możesz także dołączyć zdjęcie swojej rodziny do spinek do mankietów. Jeśli twój mężczyzna lubi polować, możesz również wybrać spinki do mankietów z motywem myśliwskim.

Spinki do mankietów ze smokiem
Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla mężczyzny, który jest fanem smoków, czy miłośnika biżuterii vintage, para spinek do mankietów ze smoczymi diamentami to doskonała opcja. Te spinki do mankietów zostały wykonane przez londyńskiego jubilera Davida Marshalla i mają kły z białego złota oraz usta wysadzane diamentami. David Marshall jest znany z tworzenia wykwintnej biżuterii na zamówienie dla prywatnych klientów.

Symbolika noszenia smoczej biżuterii może być silna, ale subtelna. Smok to potężna, mistyczna istota, która reprezentuje ochronę, siłę, szczęście i hart ducha. Znaczenie symboliki smoka pochodzi ze starożytnych wierzeń. Każda kultura ma swój własny obraz potężnego smoka. Na Wschodzie smok kojarzy się z żywiołem wody i często przedstawiany jest jako gigantyczny wąż.

Stephen Webster spinki do mankietów z czarnym szafirem i rubinem
Jeśli Twój mężczyzna jest fanem nietuzinkowych i ekscentrycznych elementów, spinki do mankietów z czarnym szafirem i rubinami Stephena Webstera są świetnym pomysłem na prezent. Ten jubiler czerpie inspirację ze wszystkich dziedzin życia i dąży do tworzenia biżuterii, która jest pięknie wykonana. Jego kolekcje znane są z buntowniczych projektów i charakterystycznego stylu.

Ceny biżuterii Stephen Webster są zmienne w zależności od rozmiaru, okresu i innych cech. Marka wprowadziła pierścionek Crystal Haze w 1995 roku, który zmienił krajobraz biżuterii. Następnie, w latach 90., scena biżuterii była dość minimalistyczna i tylko kilka sztuk dominowało w wyglądzie. Na przykład słynna Ela Peretti nosiła diamentowy naszyjnik z pasjansa, a jedynymi akcesoriami, które nosiła, były zegarki Cartier Panthere.

Spinki do mankietów jako idealny prezent na święta – https://riwia.pl/prezenty-na-swieta-2022

Sprawdź również: Spinki do mankietów ślubne – https://riwia.pl/spinki-slubne

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>