Adobe Reader — odczytywanie, dodawanie adnotacji i podpisywanie plików PDF

Adobe Reader — odczytywanie, dodawanie adnotacji i podpisywanie plików PDF

Adobe Reader to jedna z najlepszych aplikacji do czytania dostępnych dla systemu Windows. Jest bezpłatny, kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi, a nawet może być używany na urządzeniach mobilnych. Posiada wiele funkcji, dzięki czemu łatwo z niego korzystać w różnych sytuacjach. Aby pobrać program Adobe Reader, odwiedź witrynę firmy Adobe.

Bezpłatny
Adobe Reader to aplikacja, której można używać do odczytywania, opisywania i podpisywania plików PDF. Możesz pobrać Adobe Reader z oficjalnej strony internetowej lub zainstalować go na urządzeniu z systemem Android lub iOS. Po zainstalowaniu możesz go zaktualizować za pośrednictwem witryny Adobe Reader. Najnowszą wersję oprogramowania można znaleźć w dziale aktualizacji.

Adobe Reader można pobrać bezpłatnie do użytku osobistego, co jest dobrą wiadomością dla studentów z ograniczonym budżetem. Darmowa wersja umożliwia otwieranie i zapisywanie plików PDF. Jeśli jednak zamierzasz używać oprogramowania w celach komercyjnych, będziesz musiał podpisać umowę licencyjną dystrybucyjną. Jest bezpłatny dla organizacji non-profit, ale kosztuje, jeśli jesteś korporacją.

Kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi
Adobe Reader to aplikacja, która otwiera i odczytuje pliki PDF. Można go pobrać bezpłatnie i jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi. Warto jednak upewnić się, że korzystasz z najnowszej wersji programu Adobe Reader. Możesz bezpłatnie zaktualizować swój czytnik w witrynie Adobe. Musisz nadać aplikacji odpowiednie uprawnienia bezpieczeństwa.

Aby zainstalować Adobe Reader, odwiedź jego oficjalną stronę internetową lub sklep Google Play. Po zainstalowaniu będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami, aby go aktywować. Następnie kliknij ikonę aplikacji, aby ją otworzyć. Po zakończeniu instalacji możesz zaktualizować oprogramowanie z witryny Adobe Reader. Pliki zostaną pogrupowane według najnowszych wersji.

Może być używany na urządzeniach mobilnych
Adobe Reader to bezpłatna aplikacja dostępna na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Umożliwia przeglądanie dokumentów PDF. W przeciwieństwie do dokumentów tekstowych pliki PDF przechowują tekst w określonej pozycji, kolorze i rozmiarze. Oznacza to, że zmiana tekstu jest praktycznie niemożliwa. Z tego powodu aplikacja Adobe Reader na urządzenia mobilne próbuje wyodrębnić tekst z plików PDF zgodnych z formatami tekstowymi i przedstawia go jako ciągły dokument.

Nowa wersja Adobe Reader dla urządzeń mobilnych została zaprojektowana tak, aby była łatwiejsza w użyciu na mniejszych ekranach. Zawiera nowe funkcje, takie jak tryb płynny, który automatycznie odbudowuje pliki PDF na urządzenia mobilne. Ta funkcja wykorzystuje silnik AI do analizowania plików PDF i ponownego wlewania ich na mniejszy ekran.

Posiada wiele funkcji
Adobe Reader to darmowy czytnik PDF, który oferuje wiele przydatnych funkcji dla osób pracujących z plikami PDF. Aplikacja umożliwia dodawanie notatek tekstowych, podkreśleń, rysunków i innych elementów do plików PDF. Umożliwia także elektroniczne podpisywanie plików PDF, co jest przydatne do wypełniania formularzy i podpisywania dokumentów na odległość. Inne przydatne funkcje obejmują współpracę nad dokumentami, udostępnianie dokumentów i narzędzia do komentowania.

Adobe Reader jest dostępny dla urządzeń z systemem iOS i Android. Możesz go zainstalować ze strony Adobe. Możesz go również zaktualizować z witryny Adobe Reader. Najnowszą wersję można znaleźć w sekcji „zaktualizowane” na stronie internetowej programu.

Jest łatwy w użyciu
Adobe Reader jest łatwy w użyciu ze względu na przyjazny interfejs użytkownika, duże ikony i prostą nawigację. Nie wymaga stromej krzywej uczenia się, a jej wiele funkcji jest zorganizowanych w kategorie. Na przykład możesz znaleźć Utwórz i edytuj, Przejrzyj i zatwierdź, Formularze i podpis i inne. Możesz także użyć paska wyszukiwania, aby znaleźć to, czego szukasz. Oprogramowanie podświetla również kluczowe obszary pliku.

Adobe Reader jest dostępny dla urządzeń z systemem iOS i Android. Możesz go również pobrać z oficjalnej strony internetowej. Po pobraniu możesz go zaktualizować za pomocą menu pomocy. Najnowszą wersję programu Adobe Reader można również znaleźć na stronie internetowej.

Adobe reader do pobrania tutaj: https://programy.net.pl/program,adobe-acrobat-reader-dc.html

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>