Asia Harczuk

asia

Taniec jest jak napad na bank liczy się każda sekunda.

O mnie
Taniec od zawsze i na zawsze.
Prowadzone zajęcia
Zumba, Taniec dla dzieci, Balet dla dzieci.
Kwalifikacje
Absolwentka SWA w Gdynii. Aktorka, Tancerka, Choreograf, Instruktorka Zumba Fitness.

Asia Harczuk

     Od najmłodszych lat jestem związana z tańcem, już jako trzyletnia dziewczynka uczęszczałam na lekcje baletu do Gdańskiej szkoły baletowej. Potem moją pasją stał się taniec towarzyski, szczególnie tańce latynoamerykańskie jak: cza-cza, samba, jive czy rumba. Przez cztery lata uczęszczałam na kursy prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z klubu tańca towarzyskiego „FALA”. Pasja i taniec zaowocowały … spełniło się moje wielkie marzenie o wielkiej scenie.

Jako absolwentka Studium Wokalno Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni pod okiem świetnych profesorów doskonaliłam nie tylko warsztat aktorski i wokalny, ale również taneczny. Szkoła pozwoliła mi poznać podstawy tańca nowoczesnego, charakterystycznego, stepu i klasyki, które później wykorzystywałam na scenie. W Teatrze Muzycznym współpracowałam z wieloma choreografami (między innymi z Jarosławem Stańkiem) przy musicalach takich jak: „Hair”, „Sen nocy letniej” „Evita”, „Wichrowe wzgórza”, „Jesus Christ Superstar” czy”Muzyka Queen”.

Od niedawno spełniam się zawodowo jako instruktorka ZUMBY – to moja najnowsza pasja, którą staram się zarazić wszystkich dookoła. Na zajęciach (i nie tylko) mam mnóstwo pozytywnej energii i chętnie dzielę się zdobytym doświadczeniem.

Powrót do Instruktorów