Dla mlodziezy

Dla Młodzieży z Warszawy i okolic

W naszej szkole tańca Baila Conmigo oferujemy dla młodzieży następujące zajęcia taneczne:

Videoclip

  Zajęcia dla młodzieży. Stworzone z myślą o tych, którzy uwielbiają muzykę współczesną i są zafascynowani tańcem gwiazd. Muzyka pop i dużo dobrej zabawy, a przy okazji praca nad koordynacją ruchową i możliwość zapoznania się z różnymi współczesnymi stylami tanecznymi. Z nami zatańczysz jak gwiazdy w teledyskach.

Zumba

 Zumba czyli sposób na pozbycie się stresu i zbędnych kilogramów! Rewelacyjna forma aktywności poprawiająca stan ciała i umysłu. Energetyczna muzyka połączona z prostymi układami tanecznymi z elementami fitnessu to gwarancja tego, że wciągu godziny spalamy mnóstwo kalorii i…. sprawia nam to przyjemność.

Jazz

Zajęcia dla młodzieży, która poza aktywnościami szkolnymi chciałaby popracować nad plastyką i elastycznością ciała. Taniec Jazzowy zawiera w sobie elementy baletu, tańca modern i tańca akrobatycznego. Zajęcia te pozwalają na rozwinięcie fizyczne na wielu płaszczyznach. Dodatkowym atutem zajęć jest swobodne podejście i wybór muzyki, na którą ma wpływ pracująca z nami młodzież, a która może sięgać po utwory klasyczne , jak i po współczesne znane i lubiane przeboje. Każdy sezon wieńczony jest występem na scenie i krótkim filmem/teledyskiem tanecznym.

Wokal

Imprezy Urodzinowe

Organizujemy pełne szaleństwa i zabawy urodziny. Konkursy, zabawy, tańce… Możemy zamienić salę w Krainę Lodu …..a może Top Model … przyjęcie Master Chefa? Mamy wiele pomysłów. Jeżeli chcesz żeby Twoje dziecko długo wspominało ten ważny dzień, zgłoś się do nas, zajmiemy się wszystkim i sprawimy, że to będą wyjątkowe urodziny.

Powrót do Home