Dla dzieci

Dla Dzieci

W naszej szkole tańca oferujemy następujące zajęcia dla dzieci:

Balet dla dzieci

 Podczas naszych zajęć dzieci mają możliwość rozwijania naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu i tańca. Na rytmice z elementami baletu uczą się koordynacji ruchów, panowania nad własnym ciałem, płynności ruchów, wdzięku. Mają okazję do improwizacji tanecznej w rytm muzyki klasycznej (i nie tylko klasycznej) na dużej przestrzeni w sali lustrzanej pod okiem instruktorki. Zajęcia baletowe dla dziewczynek są prowadzone w grupach wiekowych 3-4l i 5-6l.

Kids dance

  Taniec w życiu dziecka to same zalety. To zajęcia dla tancerzy wieku 5-7lat. To 45minut tańca, zabaw połączonych z elementami rytmiki. Dzieci uczą się podstaw tańców towarzyskich od walca angielskiego po rock and rolla. Taniec działa na emocje, wyobraźnię, pomaga pokonać stres, opory, nieśmiałość. Poza tym sprawia że dziecko rozsądnie spędza wolny czas.

Drama

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-7 lat, oparte przede wszystkim na elementarnych zadaniach aktorskich (wiersz, proza, scenki aktorskie), ale także na pantomimie i ruchu scenicznym. Dzięki tym zajęciom dzieci uczą się wyrażać i rozumieć emocje, budują świadomość swojego ciała i głosu, a także pewność siebie na scenie i w życiu codziennym. Zajęciom towarzyszy świetna zabawa, podczas której bawimy się różnymi małymi formami teatralnymi, uczymy pracy z rekwizytem i sięgamy po klasyczne utwory literatury dziecięcej.

Imprezy Urodzinowe

Organizujemy pełne szaleństwa i zabawy urodziny. Konkursy, zabawy, tańce… Możemy zamienić salę w Krainę Lodu …..a może Top Model … przyjęcie Master Chefa? Mamy wiele pomysłów. Jeżeli chcesz żeby Twoje dziecko długo wspominało ten ważny dzień, zgłoś się do nas, zajmiemy się wszystkim i sprawimy, że to będą wyjątkowe urodziny.

Powrót do Home