Dla doroslych

Dla dorosłych

W naszej szkole tańca oferujemy szereg zajęć tanecznych dla dorosłych takich jak:

Zumba

 Zumba czyli sposób na pozbycie się stresu i zbędnych kilogramów! Rewelacyjna forma aktywności poprawiająca stan ciała i umysłu. Energetyczna muzyka połączona z prostymi układami tanecznymi z elementami fitnessu to gwarancja tego, że wciągu godziny spalamy mnóstwo kalorii i…. sprawia nam to przyjemność.

Ballet dance

Czyli balet dla dorosłych.

Klasyka to podstawa wielu stylów tanecznych . Dzięki niej uczymy się płynnych i pięknych ruchów , pracujemy nad koordynacją oraz równowagą. Balet uelastycznia, usprawnia i koryguje naszą sylwetkę , korzystnie wpływa na kręgosłup.To zajęcia dla wszystkich lubiących muzykę klasyczną i taniec.

Fit dance

Fit Dance Tańcz i kształtuj piękną sylwetkę. Zajęcia oparte na różnych stylach tanecznych (salsa, cha cha , hip hop, rock and roll) To trening złożony z prostych choreografii w których poruszamy i wzmacniamy wszystkie partie mięśni. Lubisz przyjemne rytmy, dobrą zabawę ?. Chcesz spalić zbędne kalorie i wymodelować sylwetkę? W takim razie Fit Dance to zajęcia dla Ciebie.

Pierwszy Taniec

 Tworzymy oryginalne choreografie dla pary młodej dopasowane do umiejętności tańczących. Mamy nieszablonowe pomysły i zarażamy pozytywną energią. Chcecie wykupić jedno spotkanie ? Nie ma sprawy, nagramy układ żebyście mogli ćwiczyć go w domu. Z nami ten WAŻNY dzień nie będzie stresujący, będzie roztańczony!

Imprezy zamknięte

   Organizujemy imprezy urodzinowe, rocznice, wieczory panieńskie… Wyjątkowa atmosfera, animacje, taniec, sesje zdjęciowe, konkursy, zabawy – co tylko chcesz ! Wymyślimy dla Ciebie coś, czego nie zapomnisz Ty i Twoi goście.

Powrót do Home